0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMKD-AL SQ

Besimi: Nuk ka nevojë për panik, rezervat e mallrave janë të mjaftueshme, do të reagojmë me masa nëse ka nevojë

Ka sasi të nevojshme sa i përket rezervave të mallrave dhe janë të mjaftueshme, po gjithashtu edhe kompanitë kanë rezerva të mjaftueshme për plotësimin e nevojave të tregut, kështu që nuk ka nevojë për panik, tha ministri i Financave, Fatmir Besimi në intervistën për "Euronews Albania".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle