0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Besimi: Nuk janë paraparë tatime të reja, Buxheti për vitin 2022 është projektuar në sistemin ekzistues tatimor

Buxheti për vitin 2022 është projektuar në sistemin ekzistues tatimor dhe nuk janë paraparë tatime të reja apo ngarkesa tatimore për qytetarët, deklaroi sot ministri i Financave, Fatmir Besimi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle