0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Besimi nga Brukseli: Jemi të përkushtuar ndaj perspektivës së BE-së dhe afrimit me standardet evropiane

Perspektivat evropiane të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe pritshmëritë nga presidenca franceze për progresin e procesit të hapjes së negociatave për anëtarësim kanë qenë temat kryesore të takimit të realizuar në Bruksel, të ministrit të Financave Fatmir Besimi me komisionarin për Fqinjësi dhe Negociata për Zgjerim, Oliver Varheji.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle