0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Besimi në Takimet vjetore të FMN-së dhe Bankës Botërore

Ministri i Financave, Fatmir Besimi, do të jetë pjesmarrës në Takimet vjetore të FMN-së dhe Bankës Botërore, ku për shkak të pandemisë edhe këtë herë do të organizohen online.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle