0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Besimi në Forumin “Euromani”: Zbatojmë qasje të përgjegjshme për tejkalimin e krizës

Sot në Vjenë, ministri i Financave, Fatmir Besimi po merr pjesë në Forumin e Evropës Qendrore dhe Lindore të organizuar nga “Euromani”. Forumi konsiderohet si mbledhja më e rëndësishme për pjesëmarrësit e tregut financiar të interesuar për rajonin e Evropës Qendrore dhe Lindore dhe bashkon në një vend ministrat e Financave, guvernatorët e bankave qendrore, përfaqësuesit e grupeve të mëdha bankare, fondet investuese, institucionet financiare ndërkombëtare, grupacionet rajonale, përfaqësuesit e sektorit të sigurimeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle