0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQ

Besimi: Mjetet e FMN-së vlejnë besim në politikat e Qeverisë

Mjetet që FMN-ja ia ndan vendit  si mbështetje buxhetore  do të thotë se ato  kanë besim në politikat e Qeverisë dhe në kornizën fiskale, vlerëson ministri i Financave Fatmir Besimi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle