0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Besimi – Kutirov: Sukseset në punë nuk janë të rastësishme, por janë rezultat i punës ekipore

Ministri i Financave Fatmir Besimi  dhe drejtoresha e Drejtorisë së Doganeve Sllavica Kutirov në takimin e sotëm kanë biseduar për aktivitetet lidhur me projektin për vendosjen e sistemit "Track&Trace“  për  monitorimin e prodhimeve të akcizës, për përballjen me ekonominë gri, por edhe për realizimin e projekteve të cilat janë pjesë e nismës "Ballkani i Hapur".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle