Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Besimi dhe Bytyqi në takim me Fragogianis: Punojmë mbi përforcimin e bashkëpunimit ekonomik dhe rritjen e investimeve me Greqinë

– Përforcimi dhe avancimi i bashkëpunimit ekonomik ndërmjet Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë ishin temat për të cilat u diskutua në takimin ndërmjet zëvendëskryetarit për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi, ministrit të Financave, Fatmir Besimi me zëvendësministrin për diplomaci ekonomike të Greqisë, Kostas Fragogianis.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle