Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Besimi – Aliu: Zhvillim rajonal dhe bashkëpunim lidhur me projektet e përbashkëta

- Zhvillimi rajonal dhe bashkëpunimi lidhur me projektet e përbashkëta në pjesën e infrastrukturës si dhe “Plani për përshpejtimin e rritjes” dhe tranzicioni drejt ekonomisë së gjelbër dhe digjitale, ishin ndër temat më të rëndësishme për diskutim në takimin e sotëm midis ministrit të Financave Fatmir Besimi, drejtorit të Ndërmarrjes publike për rrugët shtetërore Ejup Rustemi dhe ministrit të Mjedisit Jetësor Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës së Kosovës, Liburn Aliu.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle