0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQShoqëri SQ

Lëvizja Besa do ta mbajë kongresin më 5 mars

Sonte u mbajt mbledhja e Kuvendit Qendror të partisë ku diskutua rreth raportit të Shtabit Qendror për zgjedhjet lokale të vitit 2021, ku Lëvizja BESA si subjekt politik arriti të fitojë në dy komuna dhe të grumbullojë rreth 26.000 vota me çka i përmbushi objektivat e përcaktuara nga Shtabi Qendror Zgjedhor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle