Partitë politike SQPolitikë SQ

BESA: Koalicioni qeveritar është stabil dhe mbesim pjesë e saj

Lëvizja BESA në raundin e parë të zgjedhjeve arriti të përmbushë pritshmëritë e vendosura nga Shtabi Zgjedhor i partisë dhe normalisht në raundin e dytë ne hyjmë në komunat e Tetovës dhe Zhelinës si favoritë absolute.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle