Evropë SQEvropë.Portal SQ

BERZH: Ndërprerja e dërgesave të gazit rus do të goditë rëndë ekonomitë në zhvillim

Ndërprerja e menjëhershme do të goditë ekonomitë në zhvillim në Evropë, Azia Qendrore dhe Afrikë Veriore dhe do të anulon rimëkëmbjen e tyre nga pandemia, paralajmëron Banka Evropiane për Rimëkëmbje dhe Zhvillim (BERZH).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle