0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë BotëShoqëri SQ

Bërnabiqi dhe Qeveria serbe shprehën ngushëllime për familjet dhe qytetarët e Maqedonisë së Veriut

– Në emër të Qeverisë së Republikës së Serbisë dhe në emrin tim personal, u dërgoj ngushëllime të sinqerta familjeve të viktimave dhe qytetarëve të Maqedonisë së Veriut, shkroi kryeministrja serbe, Ana Bërnabiq në profilin e saj në Tuiter, informon korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle