0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Bërnabiq: Serbia u jep përkrahje të plotë Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë për datë për negociatat me BE-në

Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq sot u bëri thirrje të gjithëve në Ballkan të cilët nuk janë inkuadruar në “Ballkanin e Hapur”, duke përfshirë edhe Kosovën, të përfshihen në iniciativën, duke shtuar se ftesa është vazhdimisht e hapur, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle