Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Bërnabiq: Gjatë dhe në mënyrë të detajuar është planifikuar vrasja e Vuçiqit

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, deklaroi sot se është planifikuar vrasja e presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe se pretendimet për përgjimin e Vuçiqit dhe afera "Jovanjica" janë përpjekje për grusht-shtet, njofton korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle