Ballkan SQBallkan.portal SQ

Bërnabiq: Ekskavatori në Shabac nuk kaloi nëpër turmë, shkonte dy-tre kilometra në orë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq deklaroi se ekskavatori në Shabac "nuk ka kaluar nëpër turmë" dhe vlerësoi se ka lëvizur "dy ose tre kilometra në orë për të mos e lënduar dikë rastësisht", njofton korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle