Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Bërnabiq e mbështet masën për vaksinim të obliguar të punonjësve shëndetësorë

Mjekët duhet të jenë shembull, kjo është pjesë e përgjegjësisë së tyre dhe besoj se 100 për qind e punonjësve shëndetësorë duhet të vaksinohen kundër Kovid-19, deklaroi sot kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle