Ballkan SQBallkan.portal SQ

Bërnabiq-Abazoviq: Rivendosje e marrëdhënieve midis Serbisë dhe Malit të Zi dhe Ballkanit të Hapur

Kryeministrja Ana Bërnabiq sot pas takimit me kryeministrin malazes Dritan Abazoviq  se shpreson që pas vizitës së tij në Beograd, marrëdhëniet mes dy vendeve të rivendosen dhe se Serbia dhe Mali i Zi do të hyjnë në një epokë të të mirave dhe marrëdhënieve më të mira të mundshme, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle