Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Berluskoni në moshën 85-vjeçare aktivisht kthehet në politikën italiane dhe është rizgjedhur për senator

Silvio Berluskoni, lideri i partisë ekstreme të djathtë “Forca Italia”, pjesë e koalicionit të djathtë, arriti të fitojë vend në Senatin italian në zgjedhjet e djeshme.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle