Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Berisha: Partia Demokratike do të fitojë, unë do të jem kryeministër i Shqipërisë

Ish-presidenti dhe ish-kryeministri shqiptar dhe lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha nuk ka për qëllim ta ndërmerr vetëm udhëheqësinë e partisë, por edhe të jetë kryeministri i ardhshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle