Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Berisha paralajmëron protestë për të hënën kundër “Ballkanit të Hapur”

Ish presidenti shqiptar, ish kryeministër dhe lider historik  i demokratëve opozitar, Sali Berisha, para se të votojë në referendumin që e organizoi  për shkarkim të liderit aktual Lulzim Basha, u bëri thirrje qytetarëve shqiptarë të hënën në orën 16:00 "të protestojnë  në mbrojtje të interesave kombëtare".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle