Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Berisha: Më 7 korrik hapet sezoni i protestave për rrëzimin e regjimit monist të Ramës

Ish presidenti shqiptar, ish kryeministri dhe lideri aktual i krahut për përtëritje të Partisë Demokratike, Sali Berisha kumtoi se protesta e konvokuar nga ana e tij, do të mbahet me moton “Shqipëria në rrezik – Mos thuaj: Ç’më duhet mua?”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle