0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Berisha kërkoi hetim kundër Ramës dhe Bashës për larja të parave

 Pas mungesës disamujore nga salla e Kuvendit, ish-presidenti, ish-kryeministri dhe deputet aktual, Sali Berisha, sot nga salla e Kuvendit, drejtoi akuza të rënda në adresë të kryeministrit Edi Rama dhe liderit të opozitës, Lulzim Basha.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle