Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Berisha e sulmoi ashpër ambasadoren Kim: Sikur është përfaqësuese e Ramës dhe jo e qeverisë amerikane

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar me akuzat kundër ambasadores amerikane në Tiranë Juri Kim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle