0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Berisha do të protestojë para qeverisë dhe porositi – nëse policia përballet me opozitën do të jetë zgjidhja më e gabuar

Lideri i fraksionit të Partisë Demokratike të Shqipërisë, Sali Berisha, deklaroi se protesta e nesërme do të mbahet në bulevardin "Dëshmorët e Kombit", pavarësisht paralajmërimeve të policisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle