Evropë SQEvropë.Portal SQ

Berbok: Putini i ka shkelur të drejtat themelore të rendit ndërkombëtar

Ministrja e Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Analena Berbok sot paralajmëroi pako të re të sanksioneve kundër Rusisë dhe tha se presidenti rus Vladimir Putin i ka shkelur të drejtat themelore të rendit ndërkombëtar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle