0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Berbok: Nuk guxojmë të humbasim kohë në Ballkanin Perëndimor

Nuk duhet të humbim më kohë në integrimin dhe afrimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor drejt BE-së, deklaroi ministrja gjermane e Punëve të Jashtme, Analena Berbok.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle