Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Berbok: Gjermania dhe India duhet të punojnë së bashku në luftën kundër ndryshimeve klimatike

Gjermania dëshiron të bashkëpunojë me Indinë për ta avancuar luftën kundër ndryshimeve klimatike, deklaroi sot shefja e diplomacisë gjermane, Analena Berbok në forumin në Nju-Delhi për prioritetet e Gjermanisë në rajonin indio-paqësor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle