0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Berbok bën thirrje për unitet evropian para bisedimeve me Poloninë dhe Francën nga i a.q. “Formati i Vajmarit”

 Shefja e diplomacisë gjermane, Analena Berbok. apeloi për unitet evropian lidhur me pushtimin rus në Ukrainë para takimit të sotëm me kolegët e saj nga Polonia dhe Franca, lajmëroi DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle