0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Berbok: BE do ta sanksionojë Putinin dhe Lavrovin

Bashkimi Evropian do ta sanksionoj ndaj presidentit rus Vladimir Putin dhe ministrit e Punëve të Jashtme, Sergej Lavrov, deklaroi ministrja gjermane e Punëve të Jashtme, Analena Berbok.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle