Ballkan SQBallkan.portal SQ

Beograd: Antivakserët në protestë, sulmohen me vezë policia dhe gazetarët

Rreth 1.000 protestues kundërshtues të vaksinave dolën në rrugët e kryeqytetit të Serbisë, në afërsi të fakultetit filozofik.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle