0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Benzina shtrenjtohet për 2,5 denarë për litër

Benzinat nga sonte në mesnatë do të rriten për 2,5 denarë për litër, ndërsa çmimi i naftës do të mbetet i njëjtë, ka vendosur sot Komisioni Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime të Ujit (KRRE). Me vendimin rriten çmimet me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 1.8 për qind.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle