0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQShoqëri SQ

Benzina lirohen për 0,50 denarë, çmimi i dizelit mbetet i njëjtë

 Prej sot në mesnatë çmimet e benzinave do të zvogëlohen mesatarisht për 0,27 për qind, EUROSUPER BS-95, EUROSUPER BS-98 dhe vaji ekstra i lirë për amvisëritë (EL-1) do të lirohen për 0.50 denarë/litër, ndërsa çmimi i shitjes me pakicë i EUROSUPER BS (D-E V) nuk ndryshon.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle