0_Sport,Portal SQSport SQSport.Slajder SQ

Benzema: Shpresoj se do ta fitoj Topin e artë

Sulmuesi i Real Madridit dhe Francës, Karim Benzema edhe njëherë shfaqi shpresë se do të jetë fitues në ceremoninë e radhës për ndarjen e Topit të artë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle