Futboll SQSport SQ

Benzema: Heronjtë e mi Ronaldo dhe Zidan e fituan Topin e Artë, tani unë nuk jam aq larg

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema ka folur për ceremoninë e ardhshme të ndarjes së Topit të Artë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle