0_Maqedoni.Portal SQShkup SQShoqëri SQ

Bëni kujdes gjatë vizitave në Vodno dhe vendet e tjera për piknik, apelojnë nga Qyteti i Shkupit

Për shkak të rritjes së rrezikut të zjarreve lokale nga temperaturat e larta dhe fazës portokalli që preku rajonin, Qyteti i Shkupit u bën thirrje të gjithë qytetarëve gjatë vizitës së malit Vodno, vendeve të tjera për piknik dhe pyjet të bëjnë kujdes me cigaret, të shmangin ndezjen e zjarreve në ambient të hapur, si dhe aktivitetet të tjera të cilat mund të shkaktojnë zjarre të padëshiruara.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle