Botë SQBotë.Portal SQ

Benet: Për sa kohë që unë jam kryeministër, nuk do të ketë aneksim dhe as shtet palestinez

Kryeministri izraelit Naftali Benet deklaroi para një takimi me presidentin amerikan Xho Bajden në Uashington, se ai nuk do të aneksojë Bregun Perëndimor dhe as nuk do të lejojë shtet palestinez.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle