Botë SQBotë.Portal SQ

Benet: Izraeli nuk është kundër marrëveshjes bërthamore me Iranin, por kjo është pak e sigurt

Kryeministri izraelit Naftali Benet deklaroi sot se nuk e kundërshton një marrëveshje “të mirë” bërthamore ndërmjet Iranit dhe fuqive botërore, por shprehu dyshime se ky do të jetë rezultati i negociatave që po vazhdojnë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle