Botë SQBotë.Portal SQ

Benet: Izraeli mund të veprojë kundër Iranit pavarësisht nga marrëveshja

Kryeministri izraelit Naftali Benet sot deklaroi se vendi i tij do të ruajë “lirinë e pakufizuar” për të vepruar kundër Iranit, pavarësisht nga çfarëdo marrëveshje bërthamore ndërmjet Teheranit dhe fuqive të mëdha.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle