Evropë SQEvropë.Portal SQ

Belgjikë: Rritje e madhe e të sapoinfektuarve dhe të hospitalizuarve me Kovid-19

Regjistrohen 6.500 raste të reja të Kovid-19 në fillim të kësaj jave në Belgjikë, që është numri më i lartë në vitin e fundit, autoritetet kërkojnë kujdes maksimal, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle