Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Belgjikë: Numri i të sapoinfektuarve me Kovid-19 vazhdon të rritet

Autoritetet shëndetësore në Belgjikë kumtojnë se Kovid-19 vazhdon të përhapet në Belgjikë dhe bëjnë thirrje për kujdes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle