Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Belgjika vendos kovid-biletë për ngjarje massive

Kryeministri i Belgjikës, Aleksander De Kro, prezantoi sot masat më të fundit në lidhje me shëndetësinë dhe paralajmëroi vendosjen e biletës për të marrë pjesë në ngjarje, njofton korrepodentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle