Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Belgjika lëviz drejt pikut të katërt të infeksioneve nga Kovid-19

Autoritetet belge të shëndetësisë kanë paralajmëruar sot se vendi po shkon drejt pikut të valës së katërt me kthimin e fëmijëve në shkollë dhe përfundimin e pushimeve të vjeshtës, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle