0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Belgjika godite sërish nga moti i keq – përmbyten rrugë, shtëpi dhe automjete

Belgjika u godit përsëri nga një stuhi e fortë që shkaktoi dëme, vetëm dhjetë ditë pas përmbytjeve që vranë 36 njerëz, raportuan agjencitë perëndimore këtë mëngjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle