0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Bekteshi: Urime kreut të KOM-AO dhe të gjithë besimtarëve, politikat e fqinjësisë së mirë janë të një rëndësie të madhe për mbarë rajonin

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi i ka uruar kreun e Kishës Ortodokse Maqedonase – Arqipeshkvisë së Ohrit (KOM-AO) z. Stefanin dhe të gjithë qytetarët të besimit ortodoks me rastin e vendimit unanim të Kuvendit të Kishës Ortodokse Serbe për njohjen e autoqefalisë së KOM-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle