0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Bekteshi: Të gjithë duhet të vaksinohen në mënyrë që të mos vendosim masa më kufizuese

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi u bëri thirrje qytetarëve, veçanërisht kompanive hotelierike, të respektojnë masat dhe protokollet për mbrojtje, pasi vetëm në atë mënyrë do të parandalohet përhapja e Kovid-19. Ai theksoi se si Qeveri ata janë të detyruar të inkurajojnë të gjithë qytetarët që të vaksinohen, në mënyrë që të mos vihen në një situatë për të vendosur masa më kufizuese.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle