0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Bekteshi: Sulmi ndaj Bislimovskit nuk mund ta rrezikojë sektorin energjetik

- Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi e dënon sulmin fizik ndaj kryetarit të Komisionit Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime Ujore (KRRE), Marko Bislimovski që parmbrëmë ndodhi në tarracën e një objekti hotelierik në rajonin qendror të Shkupit dhe konsideron se kjo nuk mund ta rrezikojë sektorin energjetik në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle