0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Bekteshi: Qyteti i Shkupit dhe komunat brenda qytetit të paktën të paguajnë faturat e ngrohjes për muajin dhjetor

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi i bëri thirrje Qytetit të Shkupit dhe komunave të Shkupit t'i paguajnë faturat për ngrohje qendrore, siç potencoi, të paktën për muajin dhjetor pasi deri sot këtë nuk e kanë bërë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle