0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Bekteshi: Prej 21 janarit EMV e ndërmerr menaxhimin me BEG dhe Shkup Veri

SHA EMV prej të enjtes, më 21 janar, do ta ndërmerr menaxhimin me BEG dhe Shkup Veri, për çka paraprakisht në seancë vendim do të marrë Qeveria, konfirmoi sot ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle