0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQMakedonija.Slajder SQ

Bekteshi – Poçivalshek: Bashkëpunim ekonomik dhe mbështetje e parezervë nga Sllovenia për marrjen e datës për negociata

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi priti në takim zëvendëskryeministrin dhe ministrin e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjisë të Republikës së Sllovenisë, Zdravko Poçivalshek, i cili sot po qëndron për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle